מיזוג אוויר בבית פרטי בגדרה 250 מ"ר בעל שתי קומות הכולל

  • קומה קרקע: חלל סלון מטבח משותף וממ"ד.
  • קומה א': שלושה חדרי ילדים, חדר משפחה, וחדר הורים.

בבית הותקנה מערכת מיזוג אוויר מתוצרת GREE הכוללת כמה סוגי מערכות  מיזוג על מנת לנצל את יתרונותיה של כל מערכת ולהגיע ליעילותה המקסימלית ובכך לחסוך משמעותית בהוצאות החשמל. יתרון נוסף של תכנון זה הוא שכל הבית מתחבר לשלושה מנועים בלבד ובכך נוצר פתרון לבעיית מיקום המנועים לבתים בעלי גגות רעפים.   

פירוט מערכות המיזוג שהותקנו

סלון / מטבח: מזגן מיני מרכזי (עצמאי) "אינוורטר" מתוצרת "GREE" בתפוקה של 48.000 ב.ט.יו/שעה

חדר שינה הורים + חדר משפחה + ממ"ד : מערכת מולטי רב מאיידי אינוורטר מתוצרת "GREE" שכוללת מעבה אחד בתפוקה של 42.000 ב.ט.יו/שעה שמחובר ל- 2 מאיידים עיליים בתפוקה של 18.000 ב.ט.יו/שעה כל אחד ומאייד עילי בתפוקה של 9.000 ב.ט.יו/שעה.

3 חדרי ילדים: מערכת מולטי רב מאיידי אינוורטר מתוצרת "GREE" שכוללת מעבה אחד בתפוקה של 28.000 ב.ט.יו/שעה שמחובר ל-3 מאיידים עיליים בתפוקה של 9.000 ב.ט.יו/שעה כל אחד.

חברת "בסט אייר" בעלת ניסיון של אלפי בתים פרטיים בכל רחבי הארץ. ע"י תכנון נכון של מערכת המיזוג בביתכם נוכל לחסוך לכם משמעותית בהוצאות החשמל החודשיות ולהתאים עבורכם את מערכת המיזוג המתאימה ביותר לדרישותיכם.  

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr