תכנון וביצוע של מערכות מזגן מולטי אינוורטר חברת פוגיטסו

כיום השימוש במזגן הוא צורך בסיסי וההוצאות השוטפות הנם גדולות ביותר. בחירה נכונה של ציוד, התאמה של הציוד לתנאים ולדרישות הלקוח והמיקום הנכון של הציוד בחללים, הם גורמים משפיעים על ההוצאות השוטפות של המערכת.

מערכת מולטי אינוורטר הינה מערכת שכוללת יחידת עיבוי חיצונית אחת שיכולה להתחבר לעד 9  יחידות פנימיות (תלוי בהספק של כל אחת).

יתרונה של מערכת זו היא שינויי התפוקה שהיא יכולה לבצע בהתאם לדרישות המיזוג בבית.

יתרונות מערכת מולטי אינוורטר

אם חיברנו יחידה חיצונית ל 4 מאיידים בחדרי שינה וכרגע אנו נמצאים רק ב 2 חדרי שינה מתוך ה 4, ברגע שנדליק רק 2 מאיידים בחדרים, היחידה החיצונית תצרוך חשמל בהתאם לדרישת שני מאיידים בלבד ולא תבזבז את מלוא תפוקתה על כל הארבעה מאיידים.

יתרון נוסף של מערכת זו הוא המענה לצורך של הפחתת כמות המנועים (המעבים)-  עד הגעת טכנולוגיה זו לארץ דירת 4 חדרים שרצתה מזגן ניפרד בכל חדר הייתה צריכה למצוא מיקום חיצוני לארבעה מנועים, כיום ניתן לחבר את כל הארבעה למעבה (מנוע) חיצוני אחד ולחסוך מקום הכרחי.

על מנת לתכנן מערכת מיזוג שתביא לידי ביטוי את יעילותה האנרגטית דרוש בעל מקצוע מנוסה בתכנון מערכות מסוג זה ושידע להתאים עבורכם את המערכת המתאימה לתקציב שלכם.

אנו בחברת בסט אייר עוסקים בתכנון והתקנה של מערכות אלו מאז שנת 2000  כשחדרו לשוק הישראלי , בשיתוף פעולה מלא עם חברות היבואניות או היצרניות על מנת לקבל תוצאה מושלמת עבורכם.

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr