בסט אייר מביאה לכם את הדרך הטובה והיעילה ביותר לחימום הבית ביימי החורף הקרים עם מערכות חימום תת רצפתיות של החברות המובילות בעולם!

לתאום פגישה ללא כל התחייבות צרו קשר
צרו קשר לייעוץ ותכנון של מערכת מיזוג האוויר

מערכות חימום תת רצפתי עם משאבות חום בטכנולוגיית אינוורטר

מערכת חימום תת רצפתי מיים

המערכות החדשות שילבו בין כמה טכנולוגיות קיימות ליצירת טכנולוגיית חימום חדשה, וכך התחברו להם עולם מיזוג האוויר, עולם ההסקות המרכזיות, והחימום התת רצפתי, לכדי מערכת אחת העונה על כל הצרכים הקיימים בשוק, החל ממראה אסתטי ביותר, דרך ניצול אנרגיה נכון, וכלה בחימום מהיר וחסכוני של כל חללי הדירה ללא בזבוז זמן או השקעה מחושבת בתכנון שעות ההדלקה והכיבוי של המערכת.

יתרונות מערכת החימום התת ריצפתי

בעיות נוספות שנפתרו בעזרת המערכות החדשות היה חיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה של הבית, שכן הן משתמשות במים ואוויר, ואין צורך בדלקים מיוחדים כמו סולר או גז.

צנרת המים עוברת מתחת לריצוף בכל חללי הדירה כך שהחימום המתקבל הוא אחיד ומפוזר על כל שטח המגורים בצורה שווה ומבוקרת.

במערכות מתקדמות יותר, חוברו משאבות החום למערכת VRF הפועלת ממש כמו מזגן אינוורטר, ויודעות לחלק את עומס העבודה של המערכת לפי הצורך, כך שחימום חלק קטן בדירה לבדו, גורם למערכת להקטין את תפוקת החום ולהשתמש בכמות נמוכה יותר של אנרגיה, ובכך חוסכת למשתמש כסף רב.

אנו בבסט אייר מתמחים בשילוב שני הטכנולוגיות ליצירת פתרון חסכוני ויעיל ביותר עבורך!

מהמדורה במערה ועד למערכות חימום מתקדמות

אחת התחושות הנעימות ביותר שניתן לחוות בחורף קר, היא ההליכה על רצפה חמימה, המפזרת את החום בגוף, ומייתרת את הצורך בלבוש חם, או שימוש במכשירים מסורבלים לחימום החלל בו אנו שוהים.

במשך אלפי שנות ההיסטוריה האנושית, הטרידה בעיית החימום את המין האנושי, ומאות פתרונות חימום נוצרו במשך ההיסטוריה כשרובם נותרו בשימוש עד עצם היום הזה, גם אם קיבלו מהות אחרת מדי פעם.

כך למשל עברה האח הבוערת מטאמורפוזה, וממקור חום עיקרי לבית הפכה לנקודה שהרומנטיקה בה, היא הדגש העיקרי.

קמינים למיניהם הפועלים בעזרת עץ, נפט, סולר או גז, נפוצים גם הם, וכך מערכות הסקה מרכזיות הפועלות בגז נמצאות בשימוש רחב בארץ ובעולם.

הבית שלכם ממש נעים – אבל מה זה הדברים המכוערים האלה

בית עם חימום תת ריצפתי מיםלמרות שהפתרונות הללו ייצרו חום רב, וסיפקו את צרכי החימום של הבתים בהם היו בשימוש, עדיין נותרו כמה בעיות נלוות לחימום, שהמין האנושי עדיין מנסה לפתור.

כך למשל עם העליה במודעות לעיצוב ולתכנון בבניית בתים, נותרה בעינה בעיית הכיעור הרב של המערכות הללו.

רדיאטורים הפזורים בחללי הבית אינם בדיוק המראה הרצוי כשאתה משקיע מאות אלפי שקלים בעיצוב.

אח בוערת, רומנטית ככל שתהיה, עדיין אינה מחממת את החדרים בקומה העליונה, וקמין שכן מחמם את הקומה העליונה עושה זאת בעזרת צינורות מגושמים ומכוערים העוברים בכל רחבי הבית.

חימום רצפתי – הברקה של המאה העשרים – פיתרון של המאה ה-21

הצורך בשינוי חשיבה, יחד עם התקדמות טכנולוגית בכל הקשור לניצול אנרגיה, הביא לפיתוח אחד הפתרונות היצירתיים ביותר – חימום תת רצפתי.

בתחילת דרכו הועבר החימום התת רצפתי בעזרת יריעות חשמליות שנפרשו מתחת לריצוף הבית וחוברו למערכת החשמל של הבית במתח נמוך כמובן, ועם הפעלת המערכת חוממה הרצפה לטמפרטורה אחידה שפוזרה ברחבי הבית, והשרתה אווירה חמה ונעימה.

אולם מערכת חימום תת רצפתי כזו, צרכה המון זמן עד לחימום מלא של הבית, ולא תמיד עמדה ביעד הרצוי, כך שבמקומות קרים מאד, כיבוי המערכת גרם להתקררות מהירה, והחזרה לחימום ארכה זמן רב מדי ובזבוז רב של אנרגיה.

 

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr