חברת בסט אייר מתמחה בתכנון והתקנת במערכות VRF/VRV ועובדת בשיתוף פעולה מול כל החברות היצרניות והיבואניות הפועלות בישראל בתחום זה. על ידי הבנת הדרישות של לקוחותינו אנו יודעים להתאים לכל לקוח את מערכת ה VRF  שתתאים לו ולתקציבו!

אילו גורמים הכי משפיעים על מחיר מערכת VRF?

עלויות של מערכת VRF / VRVעל מנת לדעת כמה תעלה לכם מערכת ה VRF בבית או במשרד יש לקחת בחשבון את מספר הגורמים הבאים המשפיעים על המחיר:

  • חברת המזגנים בה תבחרו – עלות הציוד בין החברות השונות יכל לנוע בהפרשי מחירים של עשרות אחוזים. כולן מתבססות על אותה שיטה וההבדלים העיקריים הם בארץ הייצור (יפן, קוריאה,סין..)
  • אורכי הצנרת הנדרשים- בכל בית או משרד אורך הצנרת משתנה גם בהתאם למיקום המעבה וגם בהתאם לגודל המבנה ויכולות התוואי של הצנרת.  בנוסף לצנרת עצמה ולכל הכל מבנה דרושים אביזרי צנרת שונים (מפצלים, חנוכיות…) אשר משפיעים גם הם על מחירי הצנרת.  
  • גודל המבנה והחללים שבו-  תפוקת המעבה הנדרשת מותאמת לפי תפוקתם של יחידות הפנים (המאיידים) וכמובן ככל שהתפוקה של המערכת גדלה מחירה של המערכת גדלה בהתאם.
  • סוג הציוד– מאיידים נסתרים/ עיליים/ מתועלים וכ'ו… התקנת מאייד עילי זולה ממאייד נסתר או מתועל מכיוון שלא דורשת תריסים, מתאמים או תעלות. ולכן, עליכם להחליט על סוג המאייד אשר תרצו בכל חדר. לרב החלטות אלו נעשות בשיתוף עם האדריכל או מעצב הפנים מכיוון שמדובר בעיצוב ובנראות החללים.
  • סוגי ואורכי התעלות ומפזרי האוויר– תעלות פח/ שרשור ואורכם, תעלות פח יקרות מתעלות שרשור אך כשמדובר בתוואי ארוך של תעלה או תוואי "מסובך" הן הכרחיות. תכנון נכון של מיקום היחידה הפנימית ותוואי התעלות יוכל לחסוך משמעותית במחיר.
  • מיקום היחידות הפנימיות.

 

לאחר שהבנתם מה הם המשפיעים העיקריים על מחיר מערכת הVRF על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת ומותאמת לדרישותיכם ותקציבכם צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr