בחרת "בסט אייר" מתכננת ומתקינה מערכות VRF ומערכות VRV משנת 2003  שטכנולוגיה זו הגיעה לארץ. יש להבין כי אנו מתאימים  את המערכת בהתאם למבנה ולצרכים המשתנים של הלקוח לרבות צרכים עיצובים מיוחדים אשר מתקבלים מצד האדריכל.

למערכות VRF לדוגמא בוילות לחצו כאן

למערכות VRF לדוגמא בתעשייה לחצו כאן

למערכות VRF לדוגמא במרפאות לחצו כאן

נשמח לבחון כיצד נוכל להציע לכם פתרון ייעודי מתאים. אנו שמים דגש על עמידה בלוחות זמנים ובתקציב שנקבע – בלי הפתעות!

לתאום פגישה ללא כל התחייבות צרו קשר
צרו קשר לייעוץ ותכנון של מערכת מיזוג האוויר

פרויקטים לדוגמא של מערכות VRF

פתרונות מיזוג באמצעות טכנולוגית מערכות VRF

מערכת מיזוג VRFטכנולוגיה זו שעקרון פעולתה שינוי בתפוקה של המערכת. הטכנולוגיה החלה בפיתוח מערכות לחיסכון באנרגיה ביפן על ידי חברת DAIKIN.

לאחר ייצור טכנולוגיה הזו יוצרו ביפן מערכות זהות בטכנולוגיה זו על ידי מספר חברות כמו MITSUBISHI,HITACHI ,TOSHIBA ,FUJITSU  ואחרים, השם של המערכות שונה ל VRF- variable refrigeration flow.

מערכת VRF היא מערכת מיזוג אוויר הפועלת על עיקרון שינוי נפח זרימת הקרר במערכת. שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחסי האינוורטר שיודעים לשנות את תפוקת החשמל שהם צורכים בהתאם לדרישות היחידות הפנימיות שבבית.

מערכות מיזוג בטכנולוגיה זו מאפשרות חיבור יחידות קצה רבות למעבה חיצוני יחיד דבר החוסך עד כ 50% בצריכת החשמל לעומת  מערכות מקבילות תוך כדי חיסכון משמעותי במיקום יחידות העיבוי.  

להלן היתרונות המרכזיים של מערכות ה VRF:

מנוע של מערכת מיזוג VRF

מנוע של מערכת מיזוג VRF

שקט בזמן פעולת המערכת

היתרון הבולט שבשיטת ה VRF הוא השקט בזמן ההפעלה.
יחידות הפנים ויחידת החוץ של הבית שקטות מאוד וכמעט אינן מורגשות בעת הפעלה.

חסכון בהוצאות החשמל השוטפות

בזכות מדחס האינוורטר הקיים במערכת, המערכת יודעת לספק את התפוקה המדויקת בהתאם לדרישה ובכך אינה יוצרת בזבוז של אנרגיה.

כאשר נגדיר בבית טמפרטורה רצויה והמערכת תגיע לטמפרטורה זו, המדחס יפחית את כמות הסיבובים ובכך יצרוך פחות חשמל.

צריכת החשמל במערכות VRF ומערכות VRV תקטן בעד כ 50% בהשוואה למערכות מיזוג רגילות.

טמפרטורה יציבה ואחידה

מערכות VRF מתוכננות כך שישמרו על טמפרטורה אחידה בכל פינה בחלל החדר, ללא "גלי קור" או חום. זאת בניגוד למערכות מיזוג אחרות שבהם ניתן לשים לב להבדלי טמפרטורה באותו החלל ובזרמים של רוח קרה או חמה.

עיצוב

מערכת VRF כוללות מגוון רב של יחידות פנימיות אותם ניתן להתאים לחללים בגדלים ועיצובים שונים. חלק מהיחידות הן יחידות נסתרות אשר יוכל לתת מענה פשוט לדרישות האדריכל.

קלות בהפעלה

למערכות VRF ומערכות VRV ישנו מגוון רב של פיקודי קיר, בקרים מרכזיים ושלטים, המאפשרים שליטה נוחה על כל יחידה פנימית בנפרד כולל אופציה לטמפרטורות שונות בחללים שונים. מערכת זו יכולה להשתלב במערכת " בית חכם" ולהיות מופעלת דרך הבקרים שלו.

תכנון המערכת

תכנון מערכת בשיטה זו מחייב תכנון הנדסי ויעוץ מהנדסי במיזוג.

על מנת להגיע לתוצאות הטובות והיעילות ביותר כמו ניצול מרבי של שטח היחידות, מיקום נכון של היחידות, שקט מרבי בזמן ההפעלה, מקסימום יעילות אנרגטית ועוד.. מומלץ להיוועץ עם בעל מקצוע עם ניסיון במערכות מסוג זה.

 

אנו בבסט אייר מתכננים ומתקינים מערכות אלו מאז הגעתם לישראל בשנת 2003. בין לקוחותינו מאות וילות ומשרדים שמוזגו במערכת זו, ועל סמך ניסיון עשיר זה נשמח לתכנן ולהתקין עבורכם את מערכת ה VRF/VRV.

תכנון וביצוע של מערכות VRV ומערכות VRF

 

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr