חברתנו מתכננת ומתקינה מערכות מיזוג מיני מרכזי מסוג אינוורטר מזה שנים רבות עבור בתים פרטיים ווילות ועד התקנת מערכות במבני ציבור ומשרדים.

מיקי פלוטקין, מנהל ומייסד החברה, מעורב באופן אישי בכל פרויקט בכדי להביא אותו לקו הסיום בתקציב היעד ובלוחות הזמנים שנקבעו.

לתאום פגישה ללא כל התחייבות צרו קשר
צרו קשר לייעוץ ותכנון של מערכת מיזוג האוויר

מערכת מערכת מיני מרכזי אינוורטר דורשת תכנון נכון של:

  • מערכת מערכת מיני מרכזי אינוורטרמיקומה של היחידה
  • תכנון מערך תעלות פיזור האוויר
  • כמות האוויר הדרושה לכל חלל
  • פתח גישה ליחידה
  • מעגל האוויר החוזר

על מנת להתקין מערכת זו מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע מנוסים שיידעו לקחת בחשבון את כל נקודות התכנון.

יחידה מיני מרכזית היא מעבה חיצוני אשר מחובר ליחידת מפוח אחת המפזרת אוויר באמצעות תעלות מבודדות למספר חדרים.

תכנון נכון של מערכת מיני מרכזיבשונה ממזגן מפוצל רגיל, המאייד מותקן בדרך כלל מעל תקרת המסדרון או מעל חדר השירותים או האמבטיה, אליו מחוברים תעלות מבודדות אשר מזרימות את האוויר המקורר לחלקי הבית הרצויים. 

כיום משתמשים במערכות מיני מרכזיות בעיקר בחללים גדולים כגון סלון ומטבח שהם בדרך כלל חלל אחד גדול ושם יעילותם תבוא לידי ביטוי.

בעבר היו משתמשים במערכת זו גם בכדי למזג מספר חדרים בבית, מה שעם השנים הוכח כבזבוז חשמל גדול מהסיבה הפשוטה שמערכת זו אינה יודעת לווסת כמות צריכת חשמל ובעצם בכל הפעלה של המערכת היא תדרוש את מלוא התפוקה שלה!

דוגמא לכך: המערכת מחוברת ל-4 חדרי שינה אך כרגע אתם נמצאים רק ב-2 מתוכם!, ברגע שהפעלתם את המערכת היא תשתמש במלוא תפוקת החשמל המתאימה ל-4 חדרים, מה שיגרום לבזבוז אנרגיה עבור שני החדרים הריקים.

להמשך קריאה על תכנון מערכות מיני מרכזיות לחץ.

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr