בסט אייר מתמחה בתכנון והתקנת מערכות מולטי אינוורטר מהיום הראשון שהטכנולוגיה הגיע לישראל.

מיקי פלוטקין, מנהל ומייסד החברה, מעורב באופן אישי בכל פרויקט משלב התכנון ובחירת המערכת המתאימה ביות ועד להתקנתה, תוך אפשרויות שילוב בעיצוב הבית ועל פי דרישת האדריכל או הלקוח ובכדי להביא אותו לקו הסיום בתקציב היעד ובלוחות הזמנים שנקבעו.

לתאום פגישה ללא כל התחייבות צרו קשר
צרו קשר לייעוץ ותכנון של מערכת מיזוג האוויר

פרוייקטים לדוגמא מערכות מולטי אינוורטר

טכנולוגיה זו מתבססת על שינוי תפוקה וחיסכון באנרגיה שהנם החידוש והעתיד של תחום מיזוג האוויר.

מערכת מולטי רב מאייד אינוורטרלאחר ששיטת המזגנים המפוצלים מילאה אחר הציפיות עברו לשלב הבא והוא שימוש ביחידה חיצונית אחת "יחידת עיבוי" שיכולה לשרת מספר חללים אותם רוצים לקרר או לחמם.

מערכות מולטי אינוורטר הינן מערכות מיזוג אוויר המאפשרות לחבר יחידה אחת חיצונית לעד 9 יחידות פנימיות. פתרון מושלם למיזוג הבית תוך חיסכון בחשמל, מקום למנועים ושליטה עצמאית נפרדת לכל חדר.  

אותה "יחידת עיבוי" חיצונית יודעת לשנות תפוקה בהתאם לדרישות הבית ובכך יוצרת חסכון משמעותי באנרגיה, כלומר, אם היחידה מחוברת לארבעה מאיידים פנימיים והופעלו בתוך הבית רק שניים מהם, אז המעבה יעבוד בתפוקת חשמל של שני מאיידים ולא של כל הארבעה מאיידים.

יתרונות מערכת רב מאייד אינוורטר

  •  מערכת מולטי מאפשרת התקנת מעבה אחד וחיבורו למספר רב של יחידות פנימיות.
  •  יחידות אלו חסכוניות מאוד בצריכת החשמל שלהם.
  •  מגוון היחידות והיצרנים במערכות אלה גדול מאוד. היחידות הפנימיות מתחילות בתפוקות קטנות לחללים  קטנים ועולות לתפוקות גבוהות מאוד לחללים גדולים.
  •  ניתן לקבל יחידות פנימיות ממגוון רחב – יחידות עיליות, ריצפתיות, נסתרות, יחידות מסוג קסטה בהתאם לדרישות העיצוב של הבית.

 

על מנת לתכנן נכון מערכת מולטי אינוורטר רב מאיידי יש לקחת בחשבון מספר לא מועט של פרמטרים שייקבעו את יעילות השימוש בה ולהיוועץ עם איש מקצוע מוסמך בעת בחירת הציוד.

להמשך קריאה על תכנון המערכת לחץ

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr