בחירת מתקין איכותי מהווה חלק חשוב וקובע את איכות העבודה וביצועי המזגן לאורך זמן. נהוג לומר שמזגן + התקנה היא מעין "חתונה" ז"א ששני המרכיבים האלה יחדיו יוצרים מערכת מיזוג ללקוח.

ווילה בראשון לציון הותקנה מערכת מיזוג אוויר מתוצרת GREE פרויקט אולם תצוגה למוצרי חשמל - מיזוג אוויר מתוצרת "יוניק" פרויקט אולם תצוגה למוצרי חשמל - מיזוג אוויר מתוצרת "יוניק"


בזמנו שהיה נהוג לרכוש מזגן חלון וזאת לפני שנים רבות,תפקיד המתקין או הסבל במקרים רבים היה לקבוע את המזגן בפתח בקיר להפעיל וליהנות מהמזגן,אך מאז ייצור המזגן המפוצל יש איכות נמדדת למוצר ויש איכות נמדדת להתקנה.

כאשר נגלת תקלה לאחר ההתקנה יש ונוצרים מצבים בו שרות החברה היצרנית או היבואנית "מפיל" את האחריות על המתקין ,וזה "מפיל" את האחריות על החברה היצרנית.לפני שנים מספר שאיכות המזגנים לא הייתה כפי שהיא היום, אף חלק לא לקח אחריות מלאה על הצד שכנגד.

אך כיום כאשר מזגנים מיוצרים באיכויות ,קשה "להפיל" את האשמה במוצר ,אלא אם כן התקלה הייתה בייצור ומתגלה בסמוך להתקנה.יש לשים דגש על הצנרת המחברת את חלקי המזגן עם חומרים איכותיים.

לצורך כך מומלץ לבצע את ההתקנה עם מתקינים בעלי ניסיון עם אחריות מודגשת להתקנה.

חברות מובילות בשוק הישראלי דואגות לטפח את המתקינים ולתת להם עזרה כולל קורסים או השתלמויות וידע על המזגנים ,חשוב לוודא שאכן המתקין עבר השתלמות ומכיר היטב את המזגן ויכול לבצע את העבודה באיכות גבוהה. רצוי לא להתפתות למחירים זולים אשר פוגעים האיכות החומרים להתקנה כמו צנרת,סוג הבידוד,גז וכו'.

כמו כן הקדישו זמן לקבלת הסבר על פעולת המזגן כדי לקבל את מרב האינפורמציה ללא הזמנת שרות מיותר של החברות.

להזמנת מתקין מקצועי חייגו 

צור קשר להזמנת מתקין

חזרה למדריכים מקצועיים

שתפו אותנוEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr